Juf Greet neemt afscheid!

Juf Greet heeft laten weten na 40 mooie jaren in het onderwijs, te gaan willen genieten van een vervroegd pensioen.

Op vrijdag 17 maart zullen we op een feestelijke manier van juf Greet afscheid nemen want we willen haar natuurlijk niet zomaar laten vertrekken, want we zullen haar zeker gaan missen!

Over de precieze invulling van deze dag krijgt u later nog meer informatie, al zullen we dan niet alles verklappen...want ook voor juf Greet moet het een verrassing blijven!

Juf Danielle's verlof loopt af op 19 maart en zij zal daarna terugkomen op maandag en dinsdag. Op woensdag neemt zij nog ouderschapsverlof op. Juf Sharony blijft  op onze school aan het werk. Zij zal het ouderschapsverlof van juf Danielle op woensdag en de dagen van juf Greet op donderdag en vrijdag op zich nemen. We zijn erg blij dat het voor de kinderen hiermee zo stabiel en goed geregeld is!